Menu
2016-10-04

Derby dla Sokoła !!!

Skromnym zwycięstwem Sokoła zakończył się kolejny mecz ligowy naszych juniorów – tym razem pokonaliśmy naszych sąsiadów z Wapna (1-0).  Sokół mimo optycznej przewagi, zwłaszcza w pierwszej połowie, nie potrafił wypracować sobie dogodnych sytuacji strzeleckich, podobnie zresztą jak zawodnicy Unii. W drugiej części spotkania podopieczni Andrzeja Linettego stworzyli dwie bardzo groźne sytuacje, jednak w pojedynku „1 na 1” nie potrafili pokonać dobrze w tym dniu spisującego się między naszymi słupkami Adriana Szczepaniaka. W 80 minucie sędzia podyktował rzut wolny dla Sokoła – pięknym uderzeniem z 20 metrów w „okienko” popisał się Remigiusz Kamiński dając swojej drużynie cenne zwycięstwo.

Skład Sokoła: Szczepaniak, Szczublewski, Dettlaff, Sokołowski, Pawlak, Kamiński, Jagodyński, Daniel, Galiński, Klockowski, Jakubowski, Stelmach, Andruszkiewicz, Piskulski, Budynek